PS feston 28-vjetorin, Veliaj zgjedh foton me Ramën dhe uron socialistët: E vetmja forcë politike që bën shtet

Publikuar tek: politike, më 10:30 12-06-2019 PS feston 28-vjetorin, Veliaj zgjedh foton me Ramën dhe uron socialistët: E vetmja forcë politike që bën shtet Rama-Veliaj

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët.

 

 Veliaj, teksa zgjedh një foto me Ramën, thotë se PS është e vetmja forcë politike që bën shtet dhe është e qartë në rrugën europiane të vendit, ndaj fton qytetarët që në 30 qershor të votojnë këtë forcë politike.

“Gëzuar Ditëlindjen @partiasocialiste_al  - e vetmja forcë patriotike që ka provuar se nuk tradhëton kurrë vendin, se rimëkëmb ekonominë, se bën shtet ?? e qytet si Tirana jonë.

E vetmja forcë qartësisht pro-?? e pro-?? sot për sot! Në #30Qershor voto PS @ediramaal Nr. 30”, shkruan kryebashkiaku Veliaj.

64482775_10157418846276926_7665846724425940992_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007127046585083
array(1) { ["section"]=> string(115) "ps-feston-28-vjetorin-veliaj-zgjedh-foton-me-ramen-dhe-uron-socialistet-e-vetmja-force-politike-qe-ben-shtet-167915" }