PS thërret Asamblenë Kombëtare të shtunën, priten ndryshime në sekretariat

Publikuar tek: barometri, më 08:20 04-01-2018 PS thërret Asamblenë Kombëtare të shtunën, priten ndryshime në sekretariat

Partia Socialiste ka njoftuar thirrjen e Asamblenë Kombëtare ditën e shtunë.

Nuk bëhen të ditura detaje të shumta nga kjo mbledhje e Asamblesë së Partisë Socialiste, por paraprakisht mësohet se PS do të ndryshojë dhe sekretariatin e Partisë.

Gjithashtu gjatë kësaj mbledhje të Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste pritet të diskutohet edhe për rezultatin e zgjedhjeve dhe raportimin e ministrave të qeverisë. 


Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091118812561035
array(1) { ["section"]=> string(80) "ps-therret-asamblene-kombetare-te-shtunen-priten-ndryshime-nw-sekretariat-105350" }