PS- Veliaj dhe Tahiri shfaqen së bashku në takimet e Tiranës

Publikuar tek: barometri, më 09:09 16-03-2017 PS- Veliaj dhe Tahiri shfaqen së bashku në takimet e Tiranës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048390865325928
array(1) { ["section"]=> string(65) "ps-veliaj-dhe-tahiri-shfaqen-se-bashku-ne-takimet-e-tiranes-72058" }