‘Pse bën zhurmë të q****’, shqiptari godet emigrantin me ngjyrë, por ai i kthehet dhe e lë pa ndjenja (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 22:02 07-08-2020 ‘Pse bën zhurmë të q****’, shqiptari godet emigrantin me ngjyrë, por ai i kthehet dhe e lë pa ndjenja (VIDEO) Sherri mes shqiptarit dhe emigrantit me ngjyrë

Një sherr banal mes një shqiptari dhe një emigranti me ngjyrë në Itali ka degraduar deri në dhunë fizike.

Shqiptari ka zbritur nga shtëpia dhe i është drejtuar djalit me ngjyrë: përse bën zhurmë, përse s’me lë të fle të q***** robt? Më pas e ka goditur me shpullë, një herë në faqe dhe më pas mbrapa kokës.

Emigranti me ngjyrë si fillim nuk ka bërë rezistencë dhe nuk i është përgjigjur, por më pas nuk ka duruar dhe i është kthyer shqiptarit.

E ka hedhur në tokë dhe e ka goditur disa herë me grushte, e më pas me shkelmë në fytyrë duke e lënë pa ndjenja.

Të gjithë ngjarjen e ka filmuar një person tjetër që duket sikur është miku i djalit me ngjyrë. Ky i fundit i kërkon ta mbyllë videon dhe të njoftojë policinë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081470012664795
array(1) { ["section"]=> string(106) "pse-ben-zhurme-te-q-shqiptari-godet-emigrantin-me-ngjyre-por-ai-i-kthehet-dhe-e-le-pa-ndjenja-video-216439" }