'Pse e le Ermalin dhe u riktheve sërish' ja si përgjigjet Kejvina Kthella

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:24 24-05-2019 'Pse e le Ermalin dhe u riktheve sërish' ja si përgjigjet Kejvina Kthella

Pak kohë më parë velina e njohur Kejvina Kthella tregoi se do të zhvendosej në Itali ku dhe ka jetuar prej vitesh duke u larguar kështu nga emisioni 'Xing me Ermalin'.

Por së fundmi është rikthyer sërish në ekran ku e pamë në programin me humor 'Duplex'. 

Dhe në lidhje me këtë rikthim të sajin ajo është pyetur nga ndjekësit e saj në rubrikën e pyetjeve në Instagram.

’ Pse e le Ermalin kur the që do ikësh në Itali dhe u ktheve prapë’ ishte pyetja që i’ u drejtua Kthellës në lidhje me rikthimin e saj.

’Nuk e di domethënë.Unë nuk kam marr ekspuls.Zemra kthehet sa herë të duaaaaa’ ishte përgjigja e Kejvinës.

auto_Screenshot_11558680630.jpg

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12791895866394
array(1) { ["section"]=> string(78) "pse-e-le-ermalin-dhe-u-riktheve-serish-ja-si-pergjigjet-kejvina-kthella-165512" }