'Pse e zgjat veten me photoshop?' Alketa Vejsiu i kthehet komentueses: Herën tjetër...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:30 25-04-2019 'Pse e zgjat veten me photoshop?' Alketa Vejsiu i kthehet komentueses: Herën tjetër...

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar.

Së fundmi Alketa ka publikuar një foto mjaft të veçantë nga bregdeti e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente.

Mirëpo një koment i cili i ka tërhequr vëmendjen moderatores ishte ai i bërë nga një ndjekës që vinte në pikëpyetje gjatësinë e moderatores, duke shkruar: “S’e kuptoj pse e zgjat veten me photoshop kot, sepse të kam parë dhe live dhe s’je ndonjë 2-metroshe…as e shkurtër nuk je, por që dhe kaq sa i bën fotot jo e jo!”

Alketa nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje: Do t’i shkurtoj herës tjetër. Do dal pa këmbë fare në foto. Në jetë s’kam ç’ti bëj. I kam 172 cm nga natyra, dhe 182 me taka!         

 

auto_3qgt4h1556174692.png

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pak muaj pas dasmës, Rona Nishliu shtatzënë për herë të parë
Poni publikon FOTON me Artiola Toskën: Dy shoqe që duhemi si motra »
Article Logic
Execution time: 0.010735988616943
array(1) { ["section"]=> string(86) "pse-e-zgjat-veten-me-photoshop-alketa-vejsiu-i-kthehet-komentueses-heren-tjeter-161779" }