‘Pse e zgjat veten me photoshop kot?’ Alketa Vejsiu i përgjigjet ‘dhëmb për dhëmb’ ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:42 24-04-2019 ‘Pse e zgjat veten me photoshop kot?’ Alketa Vejsiu i përgjigjet ‘dhëmb për dhëmb’ ndjekësit

Moderatoja Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston foto nga përditshmëria e saj.

Por në fotot e publikuara së fundmi moderatorja është përplasur me një nga komentuesit, i cili vë në dyshim gjatësinë e saj, duke shkruar: ‘S’e kuptoj pse e zgjat veten me photoshop kot, sepse të kam parë dhe live dhe s’je ndonjë 2-metroshe…as e shkurtër nuk je, por që dhe kaq sa i bën fotot jo e jo!’.

Moderatorja nuk ka hezituar aspak për t’i kthyer përgjigje përmes së cilës ia ka mbyllur gojën ndjekësit: ‘Do t’i shkurtoj herës tjetër. Do dal pa këmbë fare në foto. Në jetë s’kam ç’ti bëj. I kam 172 cm nga natyra, dhe 182 me taka!’.

Kujtojmë që edhe herë të tjera, Alketa i është kthyer komentuesve të saj në mënyrën më të drejtpërdrejtë të mundshme.

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069389343261719
array(1) { ["section"]=> string(94) "pse-e-zgjat-veten-me-photoshop-kot-alketa-vejsiu-i-pergjigjet-dhemb-per-dhemb-ndjekesit-161747" }