Pse i dha fund jetës 20-vjeçarja nga Fieri?! Dedikimi i fundit për të vëllain

Publikuar tek: aktualitet, më 06:29 16-07-2015 Pse i dha fund jetës 20-vjeçarja nga Fieri?! Dedikimi i fundit për të vëllain Ida Xherahu

Ida Xherahu, 20 vjeçarja nga Fieri u vëtëvra ditën e djeshme duke u hedhur nga ballkoni i një hoteli.

Në letrën e saj të lamtumirës 20 –vjeçarja fliste për një histori dashurie të pamundur. Nga hetimet e deritanishme, policia së bashku me Prokurorinë është përqëndruar në 2 pista. E gjithë arsyeja gjendet në letrën brenda dhomës së hotelit nga ku u hodh e reja.

Pista e parë është se në përmbajtjen e tekstit mund të ketë qenë një emër djali por viktima nuk ka dashur ta shkruajë që të mos e kuptonte shoqëria e saj.

Pista e dytë është se dashuria i shprehet vërtet një femre dhe deri tani nuk është gjetur akoma se për kë bëhet fjalë. 20 vjeçarja ishte shumë aktive në rrjetet sociale si facebook dhe Instagram. Postimi i saj i fundit i dedikohej ditëlindjes së vëllait, të cilit i shprehte mungesën.

I bukuri motrës sot është një ditë e vecantë për ty dhe për në gjthashtu. Është hera e parë që ditëlindjen e feston larg nesh. Falenderoj zotin që na solli dritën tonë të syve,njeriun tonë më të çmuar si sot para 17 vjetësh. Të uroj fat në rrugen e re që ndërmore para disa javesh dhe kurrë mos të mungofte lumturia,dashuria dhe buzëqeshja jote që na lumturon sa herë të shikojme. Vitin tjetër zoti bëfte të mundur që të jemi së bashku në këtë ditë kaq të vecantë. Edhe të tjera të bëhesh. Te puth motra me mungon shum i bukuri im”, shkruante 20 vjeçarja për vëllain e saj më të vogël.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lushnje/ Grabitet një pikë transfertash parash, policia në ndjekje të autorit
Grabitja e bankës në Lushnje, arrestohet Ersant Dervishi. Vodhi 4 mijë euro »
Article Logic
Execution time: 0.011264801025391
array(1) { ["section"]=> string(81) "pse-i-dha-fund-jetes-20-vjecarja-nga-fieri-dedikimi-i-fundit-per-te-vellain-16293" }