“Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?” Ilda Bejleri "i mbyll gojën" ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:09 21-07-2019 “Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?” Ilda Bejleri

Moderatorja sportive Ilda Bejleri komentohet shumë në media për format e saj seksi dhe për fotot tejet provokuese.

Në rubrikën "Më bëj një pyetje" në Instastory, një ndjekës e ka pyetur pikërisht për mënyrën se si bën foto.

“Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?”, i shkruan ndjekësi dhe ilda është përgjigjur menjëherë.

“T’ja bëjmë dhe Cr7 këtë pyetje”, i përgjigjet ajo, ndërkohë ka publikuar një foto të Cristiano Ronaldos.

kl.jpg

dhj.jpg

nhmhjl.jpg

hjgyhl.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071310997009277
array(1) { ["section"]=> string(89) "pse-i-mban-kembet-hapur-ne-cdo-foto-qe-poston-ilda-bejleri-i-mbyll-gojen-ndjekesit-172873" }