'Pse ke ardhur me xhinse të grisura në emisionin tim?', Arian Çani vë në siklet Muç Nanon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:37 15-06-2019 'Pse ke ardhur me xhinse të grisura në emisionin tim?', Arian Çani vë në siklet Muç Nanon

Natyra e tij e drejtpërdrrejtë dhe pa komplekse bën që moderatori i njohur Arian Çani të vihet në qendër të lajmeve rozë.

Jo pak herë kemi parë që Çani t'i vërë në siklet të ftuarit e tij, siç ka ndodhur edhe së fundmi me gazetarin dhe analistin Mustafa Nano.

Analisti ishte veshur sportiv, me bluzë të thjeshtë dhe xhinse të grisura, por pikërisht kjo ka qenë edhe arsyeja pse moderatori e vuri në siklet.

'Para se të fillojmë… Përse ke ardhur me xhinse të grisura sot te emisioni im? Me këto xhinse ti nuk shkon asnjëherë tek emisioni jot', e pyeti Çani, ndërsa Nano iu përgjigj duke thënë se emisioni 'Zonë e Lirë' të jep mundësinë të shkosh edhe me brekë dhe kanotjere.

'Emisioni jot të jep shansin të jesh vetvetja sepse është emision sportiv, një nga arsyet se përse vij këtu kjo është. Këtu mund të vish edhe me brekë dhe kanatjere', tha analisti.

-640-0-5d04ab443f147.jpg

-640-0-5d04ab4a5b113.jpg

-640-0-5d04ab49d0c79.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070700645446777
array(1) { ["section"]=> string(92) "pse-ke-ardhur-me-xhinse-te-grisura-ne-emisionin-tim-arian-cani-ve-ne-siklet-muc-nanon-168315" }