Pse nuk arrestohet Adriatik Llalla? Gazetari Hoxha: Nuk po gjejnë gjyqtarin

Publikuar tek: aktualitet, më 21:31 19-04-2018 Pse nuk arrestohet Adriatik Llalla? Gazetari Hoxha: Nuk po gjejnë gjyqtarin

Të ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” mbrëmjen e sotme, avokati i ish kryeprokurorit Adriatik Llalla dhe gazetari Artan Hoxha kanë shprehur dy mendime të kundërta me njëri tjetrin në lidhje me çështje e hetimeve ndaj Llallës. Ky i fundit i akuzuar për korrupsion dhe fshehje të pasurisë.

Avokati i Adriatik Llallës, Sokol Hazizaj, thotë se nuk është njoftuar nga prokuroria për nisjen e një hetimi ndaj ish-kryeprokurorit të vendit.

Ndërkohë gazetari Artan Hoxha shprehet se ndaj Llallës prokuroria po kërkon të japë një masë arresti, por nuk kanë gjetur gjyqtarin e duhur deri më tani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arjan Çani: Ja arsyet të cilat do të na pengojnë negociatat me BE
‘Kujto që në jetë fiton ai që është i ndershëm dhe punëtor’, Kodheli përlotet pasi i lexojnë DITARIN (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010854005813599
array(1) { ["section"]=> string(80) "pse-nuk-arrestohet-adriatik-llalla-gazetari-hoxha-nuk-po-gjejne-gjyqtarin-117539" }