'Pse nuk e prite derisa t’i ulet', Aulona Musta i kthehet komentueses

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:40 26-06-2019 'Pse nuk e prite derisa t’i ulet', Aulona Musta i kthehet komentueses

Aulona Musta është një nga personazhet më provokuese dhe më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Shpeshherë me postimet e saj ajo ngjall diskutime mes komentuesve të shumtë.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto nga pishina krah bashkëshortit të saj.

Një ndjekës i shkruan Aulonës:  Ja paske ngref burrit në pishina. Pse nuk e prite deri sa t’i ulet pastaj të bëje foto se le nam pz.

Ndërkohë, Aulona që i ndjek rregullisht komentet në postimet që bën, i ka mbyllur gojën ndjekëses: “Ik shif Bidain o zemër, bëji zoom televizorit kur te dali ndonjëri dhe qetësohu!”

 

auto_Screenshot_31561551673.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069301128387451
array(1) { ["section"]=> string(73) "pse-nuk-e-prite-derisa-t-i-ulet-aulona-musta-i-kthehet-komentueses-169859" }