Pse nuk je martuar? Përgjigjet aktori Gazmend Gjoka: Më thoshte mami… (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:41 11-02-2018 Pse nuk je martuar? Përgjigjet aktori Gazmend Gjoka: Më thoshte mami… (VIDEO)

“Rojat e Taxhit”, është një shfaqje e shkruar nga dramaturgu amerikan Rajiv Joseph që sapo është vënë në skenën e Teatrit Kombëtar të Tiranës. 

Kjo shfaqje riktheu pas një mungese të gjatë në skenë aktorin Gazmend Gjoka. Aktori ishte sot i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” nga ku u përball me pyetje edhe private.

Drejtuesi i emisionit Ermal Mamaqi pyeti Gjokën se përse nuk është martuar, por aktori u përgjigj shkurt duke thënë se nuk ka ndonjë arsye, ndërkohë që shtoi se e ka jetën përpara dhe se do fillojë ta mendojë edhe këtë gjë.

 “Ime më më thotë shpesh: Të gjitha i ke të mira por këtë që smartohesh e ke të keqe. Ti nuk je më i mençuri i botës, s’janë të gjithë të marrë ata që janë martuar”, rrëfeu Gjoka.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013142108917236
array(1) { ["section"]=> string(79) "pse-nuk-je-martuar-pergjigjet-aktori-gazmend-gjoka-me-thoshte-mami-video-109863" }