Pse nuk lidhesh me Ori Nebiajn? Isli Islami i përgjigjet ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:21 21-07-2019 Pse nuk lidhesh me Ori Nebiajn? Isli Islami i përgjigjet ndjekësit

Prej disa kohësh, moderatorët Ori Nebiaj dhe Isli Islami po përfliten në media për një lidhje dashurie mes tyre.

Ashtu si Ori edhe Isli e kanë mohuar këtë gjë dhe kanë thënë se janë miq shumë të mirë, por asgjë më tepër.

Pavarësisht kësaj, ndjekësit dhe fansat i ngacmojnë shpeshherë moderatorët, ashtu siç kanë bërë edhe ditën e sotme

'Sa shume shkoni ju pse nuk jeni lidhur bashk, shum po e zgjatni na lat dhe ne kshu ne ankth dita dites me keq per ne', i shkruan një fans.

'Asnje lidhje logjike ne gjithe kete qe the', iu përgjigj moderatori, por kjo nuk e ka bindur aspak ndjekësin.

'Un mendoj se ka lidhje logjike dhe e them me plot gojen ju shkoni shume bashk sinqerisht', i shkruan sërish fansi, por Isli preferoi të mos komentojë më.

fxjvgkj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007072925567627
array(1) { ["section"]=> string(72) "pse-nuk-lidhesh-me-ori-nebiajn-isli-islami-i-pergjigjet-ndjekesit-172857" }