'Pse nxjerr b*thën', këngëtarja shqiptare tregon si e paragjykojnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:18 26-05-2019 'Pse nxjerr b*thën', këngëtarja shqiptare tregon si e paragjykojnë

Këngëtarja Ana Kabashi e cila u bë e njohur nga 'Albania Got Talent' dhe 'The Voice Of Albania', prej disa kohësh ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor.

Por përveç vokalit të veçantë, Ana njihet edhe për format seksi, duke bërë që të paragjykohet shumë.

E pyetur nga moderatorja Aulona Musta, këngëtarja tregoi se ndihet shumë keq, ndërsa theksoi se njerëzit nuk janë të interesuar te vokali, por te b*thët.

'Po ndihem keq, ka video që postohen duke kënduar, video që postohen duken kërcyer edhe thonë pse nxjerr bythën. Po pse nuk shihni videot më përpara. Ti je interesu tek bythët nuk je interesu tek vokali, po të ishe interesuar tek vokali im kishe hy në Youtube e i kishe pa krejt aty duke këndu 'Live', Adele , Beyonce krejt stilat e mundshme.

Por shih anën pozitive, di të këndoj, dukem bukur, di të përformojë, edhe ka diferencë. Ke Beyoncen që është e bukur, kërcen, këndon bukur dhe nuk i paragjykon njeri këto të jashtmit, vetëm këtu tek ne i paragjykojnë. Por unë kam vazhduar dhe nuk më intereson sepse nëse ke diçka mangut ajo të prek, dhe nëse unë nuk kisha dit me këndu isha prek shumë. Por nëse don me testu kam fakte dhe këndoj për këtë nuk më intereson asgjë çfarë thonë', tha Ana Kabashi.

fgh.jpg

dghj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024049043655396
array(1) { ["section"]=> string(70) "pse-nxjerr-b-then-kengetarja-shqiptare-tregon-si-e-paragjykojne-165775" }