Pse po kritikohet kjo foto e Blendi Fevziut?

Publikuar tek: aktualitet, më 20:50 20-11-2015 Pse po kritikohet kjo foto e Blendi Fevziut?

Prezantuesi i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, ka shpërndarë një fotografi në profil gjatë vizitës së tij në Kosovë.

Fevziu qëndron në një tavolinë në shoqërinë e analistit Baton Haxhiu dhe gazetarit Berat Buzhala, por në komentet e pakta të fotografisë, bie në sy vetëm një koment kritikues, që ka marrë 20 pëlqime.

Kta që të rrethojnë ty, janë argat të dreqit në Kosovë. K'ta janë vardisësit e secilit pushtet që ka ardhë dhe që vjen në Kosovë. E kanë trashegimi familjare”, shkruhet në komentin e dikujt që mendohet se është nga Kosova, dhe i shpjegon Fevziut se me kë po qëndron në tavolinë.

Untitled-1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sarandë, 34 vjeçari futet në Shtëpinë e Fëmijës dhe bërtet “jam kamikaz i ISIS. Do hidhem në erë”
Aksidenti në Durrës, Policia jep sqarime: U goditën fëmija dhe gruaja, autori u vetëdorëzua (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011646032333374
array(1) { ["section"]=> string(49) "pse-po-kritikohet-kjo-foto-e-blendi-fevziut-25921" }