Pse po vetëvriten pornostaret? Zbulohet arsyeja

Publikuar tek: bota, më 22:10 13-01-2018 Pse po vetëvriten pornostaret? Zbulohet arsyeja

Në vetëm 3 muaj kanë gjetur vdekjen tre aktore të filmave pornografike në Amerikë. 

Rasti i fundit ishte i 20-vjeçares Olivia Nova, e njohur si Alexis Rose Forte, e cila u gjet e pajetë në apartamentin e saj. Në SHBA janë ngritur polemika të shumta për shkak të shtimit të rasteve. Shumica kanë fajësuar rrjetet sociale dhe fenomenin e bullizmit.

Pornostarja Valentina Nappi për Haffington Post u shpreh se në rrjetet sociale aktoret e filmave porno paragjykohen shumë dhe kjo i çon në veprimin drastik.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013440847396851
array(1) { ["section"]=> string(53) "pse-po-vetevriten-pornostaret-zbulohet-arsyeja-106474" }