“Pse si ha MORTJA këta që blejnë vota”, mes lotësh gruaja tregon shtëpinë e shkatërruar (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:08 04-02-2018 “Pse si ha MORTJA këta që blejnë vota”, mes lotësh gruaja tregon shtëpinë e shkatërruar (VIDEO)

Një grua, banesa e të cilës është bërë e pabanueshme për shkak të dherave dhe baltës që i është future deri në shtëpi, mes lotësh ka folur për kameran e Fax Televizion.

Ajo ka akuzuar politikanët që vetëm blejnë vota, por nuk kujdesen për qytetarët. 

“Kam dy të sëmurë me terapira” thotë gruaja duke qarë. “Më mirë të kasha mbetur Brenda. Gjithcka është bërë e pabanueshme. Dhe muret dhe gjithcka, ik shikoje”, thotë ajo.

Dhe më pas vjen akuza për zyrtarët. “Pse si ha mortja këta që vetëm blejnë vota, vetëm blejnë vota” tregon gruaja duke u larguar.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FURGONI me 15 persona mbetet në ujë në ZallBastar, ndërhyjnë USHTARËT të shpëtojnë pasagjerët
Nëna vdiq kur Lori ishte 1 vjeç, dje u bashkua me të në Parajsë/ Misionari rrëfen fjalët e fundit: E pyeta: LORI je gati? Gati jam, më tha… (MESAZHET PREKËSE PËR 13 VJEÇAREN) »
Article Logic
Execution time: 0.010792016983032
array(1) { ["section"]=> string(97) "pse-si-ha-mortja-keta-qe-blejne-vota-mes-lotesh-gruaja-tregon-shtepine-e-shkaterruar-video-109079" }