Pse u nda Pirro Çako nga e dashura 27 vite me re: Zbulohen arsyet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:59 21-01-2017 Pse u nda Pirro Çako nga e dashura 27 vite me re: Zbulohen arsyet

Kantautori Pirro Çako dhe e dashura e tij 27 vite më e rë, Sisi Ujka janë ndarë përfundimisht.

Në fakt lajmi për ndarjen ka vetëm disa ditë që ka dalë në media por ndarja e çiftit ka ndodhur muaj më parë.

Sipas zërave, arsyet e ndarjes së çiftit janë moskurorëzimi me martesë i lidhjes disa vjeçare si dhe mospranimi nga ana e Pirros për një fëmijë të dytë, pas djalit nga martesa e parë.

Ujka në një intervistë të 2013-ës për suplementin e Panoramës ishte shprehur se dhurata që dëshironte për atë vit ishte një fëmijë nga Pirro Çako.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027642965316772
array(1) { ["section"]=> string(70) "pse-u-nda-pirro-cako-nga-e-dashura-27-vite-me-re-zbulohen-arsyet-66196" }