PSG çmendet për Busquets, i ofron Barcelonës 100 milion euro

Publikuar tek: sport, më 18:09 27-04-2016 PSG çmendet për Busquets, i ofron Barcelonës 100 milion euro

100 milion euro është oferta e PSG për mesfushorin e Barcelonës, Sergio Busquets, bën të ditur gazeta spanjolle Marca.

Për Busquets interesohen edhe ekipe të Premierliges, duke nisur nga ish-trajneri i tij, Pep Guardiola, që do të marrë në sezonin e ardhshëm drejtimin e Manchester City.

Përballë kësaj situate, shkruan Marca, PSG ka shpejtuar, duke ofruar 100 milionë euro për Barcelonën dhe një pagë vjetore prej 16 milionë euro për lojtarin.                               

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076780319213867
array(1) { ["section"]=> string(65) "psg-cmendet-per-busquets-i-ofron-barcelones-100-milion-euro-38863" }