'Psoriaza është m*t', Kim Kardashian e lodhur nga sëmundja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:09 12-02-2019 'Psoriaza është m*t', Kim Kardashian e lodhur nga sëmundja

"Psoriaza është m...", kështu është shprehur e reveloltuar ylli i ekranit amerikan, Kim Kardashian.

Ajo duket se është lodhur për ta trajtuar këtë sëmundje.

Bukuroshja 38 vjeçare është duke e trajtuar psoriazën në fytyrën e saj, derisa ajo është përpjekur për ta mbuluar atë me javë. Ndërkohë, ylli i televizionit ka shpjeguar se ato ishin më shumë puçrra se psoriazis.

Megjithatë, Kim vuan për vite nga psoriaza në këmbë por jo edhe në fytyrë derisa ajo është duke e trajtuar atë me bimë herbale.

kim-2_1549921148-3214685.jpg

kim-1_1549921128-9387406.jpg

kim-7_1549921128-8937210.jpg

kim-10_1549921128-6990297.jpg

kim-9_1549921128-4339371.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Almeda Abazi tregon për herë të parë si e mësoi shtatzëninë: Ishte një shokim i madh...
Dy ditë nga Shën Valentini, merrni pjesë në lojën tonë dhe bëhuni fitues të një dhurate speciale »
Article Logic
Execution time: 0.004777193069458
array(1) { ["section"]=> string(62) "psoriaza-eshte-m-t-kim-kardashian-e-lodhur-nga-semundja-152443" }