PSY publikon këngën e re, a do të përsërisë suksesin e ‘Gangnam Style’ dhe ‘Gentleman’? (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:19 01-12-2015

Këngëtari i njohur koreano jugor, PSY ka publikuar këngën e tij më të re të quajtur “Daddy”. Një këngë po aq energjike sa edhe ato të mëparshmet, PSY pretendon të përsërisë të njejtin sukses si me ‘Gangnam Style’ dhe ‘Gentleman’.

Në pak se 24 orë, prodhimi i ri i koreanit ka arritur në rreth 6 milionë shikime në kanalin muzikor në internet, youtube.

Sa i përket dy këngëve të tjera, Gangnam Style numëron rreth 2 miliardë e gjysmë shikime, ndërsa Gentleman rreth 1 miliard. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10707497596741
array(1) { ["section"]=> string(93) "psy-publikon-kengen-e-re-a-do-te-perserise-suksesin-e-gangnam-style-dhe-gentleman-video-26712" }