Publicisti frymëzohet nga Saimir Tahiri dhe i bën këtë portret që do ju lerë pa fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:18 03-05-2016 Publicisti frymëzohet nga Saimir Tahiri dhe i bën këtë portret që do ju lerë pa fjalë

Shkrimtari, piktori dhe publicisti Artan Mullaj, i frymëzuar nga ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka vendosur t’i bëjë një portret këtij të fundit.

Portreti duket mjaft i realizuar dhe është komplimentuar pafund edhe në rrjetet sociale. Njerëzit shprehin habi për faktin që piktori e ka sjellë në pastel Tahirin siç është në të vertetë. Edhe ata që nuk gëzojnë simpati për ministrin, prapë e kanë lavdëruar punën e Mullajt.

“Shumë bukur e ke realizuar por për këtë ke harxhuar bojë kot”, shkruan dikush.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009084939956665
array(1) { ["section"]=> string(91) "publicisti-frymezohet-nga-saimir-tahiri-dhe-i-ben-kete-portret-qe-do-ju-lere-pa-fjale-39314" }