Publikohen çastet e tmerrit të shpërthimit në Nju Jork (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:48 18-09-2016

Pas shpërthimit në Manhatan ku 29 persona mbetën të plagosur, Daily Mail ka publikuar një video që tregon çastet e tmerrrit që përjetuan qytetarët.

Pamjet janë kapur nga një kamerë sigurie, afër vendit të ngjarjes. Në video qytetarët shihen duke vrapuar të tmerruar. Forca e shpërthimit, theu dritaret dhe mund të dëgjohej disa blloqe larg. Forcat e policisë akoma nuk janë të sigurt nëse bëhet fjalë për një sulm terrorist, megjithatë kryebashkiaku i Nju Jorkut, Bill de Blasio, e ka mohuar një gjë të tillë. Ndiqni pamjet:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029446125030518
array(1) { ["section"]=> string(66) "publikohen-castet-e-tmerrit-te-shperthimit-ne-nju-jork-video-53293" }