Publikohen çmimet e biletave, ja sa do kushtojë për të parë ndeshjen e parë të Kombëtares në “Loro Boriçi”

Publikuar tek: sport, më 16:11 06-07-2016 Publikohen çmimet e biletave, ja sa do kushtojë për të parë ndeshjen e parë të Kombëtares në “Loro Boriçi”

Kombëtarja Shqiptare do të luaj ndeshjen e parë të eleminatoreve të Kampionatit Botëror “Rusi 2018”, kundër Maqedonisë në stadiumin e ri “Loro Boriçi”.

Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë sot të ditur çmimet e biletave për këtë ndeshje. Çmimet janë miratuar nga Komiteti Ekzekutiv dhe fillojnë nga 1000 lekë deri në 8000 lekë. Fillimisht shitja do të fillojë online, në ditët në vijim, nëpërmjet faqes zyrtare të FSHF-së.

Shqipëri-Maqedoni do luhet më 5 shtator dhe do të jetë ndeshja e parë zyrtare e Kombëtarës pas atyre të zhvilluara në Kampionatin Europian “Francë 2016”.

Çmimet për çdo tribunë:

C2 , C3, C4 + E2, E3, E4        1.000 lekë

C1, C5 + E1, E5                     1.500 lekë

D1, D4                                   2.000 lekë

D2, D3                                   3.000 lekë

A, B                                       8.000 lekë

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092141628265381
array(1) { ["section"]=> string(109) "publikohen-cmimet-e-biletave-ja-sa-do-kushtoje-per-te-pare-ndeshjen-e-pare-te-kombetares-ne-loro-borici-45727" }