Publikohen datat, ja kur zhvillohen audicionet për 'Big Brother Albania 9'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:45 08-12-2016 Publikohen datat, ja kur zhvillohen audicionet për 'Big Brother Albania 9'

Janë bërë të dituara datat se kur do të zhvillohen audicionet për spektaklin Big Brother Albania 9 që transmetohet në Top Channel.

Në datat 6, 7 dhe 8 Janar në ambientet e Hotel Tirana International do të zgjidhen konkurrentët që hyjnë në shtëpinë më të vëzhguar në Shqipëri, njofton IMA.

këtë edicion Big Brother do të drejtohet nga Arbana Osmani dhe pritet që spektali të nisë gjatë muajt shkurt. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027428865432739
array(1) { ["section"]=> string(77) "publikohen-datat-ja-kur-zhvillohen-audicionet-per-big-brother-albania-9-62006" }