Publikohen foto ‘hot’ të këngëtarëve, Jennifer Lopez dhe Drake duke u puthur në prapaskena (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:49 03-01-2017 Publikohen foto ‘hot’ të këngëtarëve, Jennifer Lopez dhe Drake duke u puthur në prapaskena (Foto)

Vetëm pak ditë pasi çifti i këngëtarëve Jennifer Lopez dhe Drake konfirmuan mardhënien e tyre, publikohen fotot e tyre në prapaskena.

47-vjeçarja ka marrë pjesë në koncertin e Drake gjatë ndërrimit të viteve dhe ka qenë e ulur në zonën VIP brenda lokalit të natës Hakkasan në Las Vegas.

Romanca mes tyre sapo ka filluar dhe çifti është parë në prapaskena teksa përqafohen dhe puthen me njëri-tjetrin.

xheni.jpg

xheni1.jpg

xheni2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021002054214478
array(1) { ["section"]=> string(98) "publikohen-foto-hot-te-kengetareve-jennifer-lopez-dhe-drake-duke-u-puthur-ne-prapaskena-foto-64508" }