Publikohen foto nudo të Lorik Canës, futbollisti befason gjithë rrjetin

Publikuar tek: sport, më 20:25 17-05-2017 Publikohen foto nudo të Lorik Canës, futbollisti befason gjithë rrjetin

Një nga futbollistët më të suksesshëm në Shqipëri Lorik Cana ka pozuar nudo në vitin 2005 për kalendarin “Diux du Stade”.

Cana përveç suksesit në karrierë dhe jetën personale, është klasifikuar ndër meshkujt më simpatikë të futbollit.

Edhe pse futbollisti shqiptar këto foto i ka realizuar disa vite më parë, ende vijojnë të qarkullojnë masivisht në rrjetet sociale duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Reagimet kanë qenë të shumta ndaj futbollistit në 2005 kur mori vendimin të pozojë nudo.

435434.jpg

343.jpg

23232.jpg

1112.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022753953933716
array(1) { ["section"]=> string(76) "publikohen-foto-nudo-te-lorik-canes-futbollisti-befason-gjithe-rrjetin-78998" }