PUBLIKOHEN FOTOT E “ÇMENDURA”: Si u tërbuan mbrëmë gratë dhe vajzat në club-et e Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:41 09-03-2017 PUBLIKOHEN FOTOT E “ÇMENDURA”: Si u tërbuan mbrëmë gratë dhe vajzat në club-et e Tiranës

Është kthyer traditë tanimë që çdo 8-mars, gratë dhe vajzat mbushin club-et e natës duke u argëtuar mes muzikës, alkoolit dhe meshkujve që bëjnë striptizëm para tyre.

Kështu ka ndodhur edhe këtë vit në disa prej club-eve të kryeqytetit ku dukshëm gratë dhe vajzat e kanë lënë veten të lirë për të festuar në mënyrën e tyre atë që në fakt duhej të ishte një ditë protestë për të ngritur zërin  e për të kërkuar më shumë të drejta.

Hidhini një sy këtyre fotove për të kuptuar pak nga atmosfera!

 

or.jpg

or1.jpg

or2.jpg

or3.jpg

or4.jpgor5.jpg

or6.jpg

or8.jpg

or9.jpg

or10.jpg

or11.jpg

or12.jpg

or13.jpg

or14.jpg

or15.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068726062774658
array(1) { ["section"]=> string(91) "publikohen-fotot-e-cmendura-si-u-terbuan-mbreme-grate-dhe-vajzat-ne-club-et-e-tiranes-71295" }