Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket kompleksi dhe stadiumi i ri i Partizanit

Publikuar tek: sport, më 17:58 30-05-2016 Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket kompleksi dhe stadiumi i ri i Partizanit

Janë publikuar fotot e projektit të kompleksit sportiv dhe stadiumit të ri të Partizanit. Punimet kanë nisur që prej 3 javësh dhe nga fotot e publikuara shihet se kompleksi do të jetë tepër modern për 15 herë kampionët e Shqipërisë.

Pishinë, qendër SPA, palestër, fusha futbolli, parking, restoranti dhe hoteli do të përbëjnë këtë kompleks luksoz në rrugën “Myslym Keta” në Tiranë.

Stadiumi do të ketë një kapacitet prej 4500 ulësesh, çka në fakt nuk është mirëpritur nga tifozët. 

13344507_512534318940969_2892694647820766002_n.jpg

13346782_512534165607651_8963514741917912991_n.jpg

13346856_512533912274343_871417529246373765_n.jpg

13330968_512534215607646_518666806733622513_n.jpg

13315806_512534038940997_4959926564238225044_n.jpg

13310500_512534772274257_7549038467195278348_n.jpg

13319715_512534385607629_1136532728486600419_n.jpg

13312864_512534495607618_3054931103595237148_n.jpg

13267735_512534445607623_7781822214006454124_n.jpg

13307233_512534468940954_8049469877658510993_n.jpg

13256233_512534782274256_6481793663591921605_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072481632232666
array(1) { ["section"]=> string(93) "publikohen-fotot-e-projektit-ja-si-do-te-duket-kompleksi-dhe-stadiumi-i-ri-i-partizanit-41921" }