Publikohen fotot e reperit shqiptar duke bërë seks (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:58 06-07-2016 Publikohen fotot e reperit shqiptar duke bërë seks (FOTO)

Reperi 2 Ton  mesa duket është në një lidhje dashurie, ose ndoshta mund të jetë dhe një flirt. Fotot e tij nudo me një femër janë bërë publike në media. Reperi është në një ambjent intim nën shoqërinë e një vajze bjonde, e njëjta me të cilën është fotografuar edhe në rrugë. 

2_ton.jpgdy_ton.jpgstresi.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089340209960938
array(1) { ["section"]=> string(61) "publikohen-fotot-e-reperit-shqiptar-duke-bere-seks-foto-45718" }