Publikohen fotot e Samsung Galaxy ‘S7’ dhe ‘S7 Edge’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:33 09-02-2016 Publikohen fotot e Samsung Galaxy ‘S7’ dhe ‘S7 Edge’

Një ditë përpara datë zyrtare janë publikuar në disa portale aziatike foto të modelit të ri Samsung Galaxy ‘S7’ dhe ‘S7 Edge’.

Sa i përket modelit ‘S7’ janë publikuar vetëm dy foto të pjesës së pasme të celularit dhe asnjë detaj tjetër shtesë, ndërsa fotot e ‘S7 Edge’ i përkasin pjesës ballore të tij.

Fotot janë publikuar edhe nga mediat perëndimore, ndonëse është vështirë të konfirmohen zyrtarisht këto modele, deri në ditën e nesërme. 

s7leak1.jpg

s7leak3_0.jpg

*Samsung Galaxy 'S7'

s7leak2.jpg

*S7 Edge

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028126001358032
array(1) { ["section"]=> string(54) "publikohen-fotot-e-samsung-galaxy-s7-dhe-s7-edge-32166" }