Publikohen fotot e vrasësit të dyshuar në SHBA, qëlloi për vdekje 4 gra në dyqanin e grimit

Publikuar tek: bota, më 09:29 24-09-2016 Publikohen fotot e vrasësit të dyshuar në SHBA, qëlloi për vdekje 4 gra në dyqanin e grimit

Publikohen fotot e vrasësit të dyshuar në SHBA, pasi qëlloi për vdekje 4 gra në dyqanin e grimit në Burlington, shtetin e Washingtonit.

Ngjarja e rëndë ndodhi në qendrën tregtare ‘’Cascade’’ dhe mendohet që djaloshi të ketë vepruar i vetëm. Përveç 4 viktimave, mësohet se një tjetër është i plagosur rëndë dhe 3 me plagë më të lehta.

Një imazh nga kamerat e sigurisë të autorit të dyshuar është shpërndarë për mediet, ndërsa ai ecte i armatosur në një prej dyqaneve. 

vrasesishba.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01986289024353
array(1) { ["section"]=> string(96) "publikohen-fotot-e-vrasesit-te-dyshuar-ne-shba-qelloi-per-vdekje-4-gra-ne-dyqanin-e-grimit-53962" }