Publikohen fotot, ish-deputeti në dreka e darka me rapsodin e njohur që u gjet i vrarë sot në Lezhë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:59 27-04-2020 Publikohen fotot, ish-deputeti në dreka e darka me rapsodin e njohur që u gjet i vrarë sot në Lezhë

Ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kodër të fshatit Lalm Lukaj, në Lezhë.

Mësohet se dy persona, të identifikuar si Preng Simoni dhe Kol Murrani kanë humbur jetën pasi janë qëlluar me armë zjarri. Mbetet ende mister fakti se si ata kanë humbur jetën, në janë qëlluar me njëri-tjetrin apo janë qëlluar nga një person i tretë.

Ndërkohë ajo që dihet është se Kol Murrani është një rapsod i njohur i qytetit të Lezhës, dhe më gjerë. Murrani ishte mik i të gjithëve, madje dhe i shumë personaliteteve, ndërkohë që newsbomb.al siguron edhe fotot e tij me ish-deputetin e Lezhës, Eduart Ndocaj.

edi1.jpg

Ky i fundit duket që ka qenë një simpatizant i madh i artistit Kol Murrani, pasi shpeshherë frekuentonte dreka e darka nën tingujt e çiftelisë.

edi.jpg

Lexo edhe: Detaje nga ngjarja MISTERIOZE me 2 të vdekur në Lezhë, një prej viktimave është rapsodi i njohur (EMRI)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010000944137573
array(1) { ["section"]=> string(105) "publikohen-fotot-ish-deputeti-ne-dreka-e-darka-me-rapsodin-e-njohur-qe-u-gjet-i-vrare-sot-ne-lezhe-204234" }