Publikohen fotot ku shqiptari punon në pjesët intime të Kim Kardashian

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:53 02-01-2017 Publikohen fotot ku shqiptari punon në pjesët intime të Kim Kardashian

Shqiptari nga Mali i Zi, Mario Dedivanovic ka pubikuar disa foto duke punuar në pjesët intime të Kim Kardashian teksa tregon se nuk merret vetëm më kurimin e fytyrës se aktores por me gjithë fizikun e saj. Stilisti shfaqet duke i rregulluar dhe të pasmet 36-vjeçares për pjesëmarrjen në evenimentin e MTV VMA.

 “Desha të shpërndaja disa fotografi nga prapaskenat e mia të preferuara që kemi bërë në vitin 2016. Këtu mund të shihni paksa nga ajo që ndodh në realitet para një dalje në tapetin e kuq. Kur një femër ka nevojë për makijazh trupor, unë duhet të punoj. Punë e vështirë”- është shprehur i riu shqiptar.

zzz_1483359389-43411671483360580-1-480x445.jpgzz_1483359384-22392311483360577.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025547027587891
array(1) { ["section"]=> string(76) "publikohen-fotot-ku-shqiptari-punon-ne-pjeset-intime-te-kim-kardashian-64457" }