Publikohen fotot, kur Lorik Cana ishte ‘dhurata speciale’ në festën e Sadije Berishës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:06 13-06-2016 Publikohen fotot, kur Lorik Cana ishte ‘dhurata speciale’ në festën e Sadije Berishës

Ndeshja Shqipëri-Zvicër i ka rikthyer Sadije Berishës, ish-bashkëshortes së Shkëlzen Berishës, disa kujtime të bukura.

Berisha ka zbuluar se në ditëlindjen e saj të fundit të festuar në Shqipëri, ka qenë i ftuar kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana. Ka qenë gazetarja Fjodora Fjora ajo që ka mundësuar që Cana të jetë në festën vetëm me gra të Sadije Berishës.

“Që prej ndeshjes Shqipëri-Zvicër, kam menduar për ditëlindjen time të fundit në Shqipëri. Kur mikesha ima, Fjodora Fjora solli në festën vetëm me gra, lojtarin më të mirë dhe më të pashëm shqiptar. Dhurata më mirë që kam marrë ndonjëherë. Faleminderit Lorik Cana”, shkruan Sadije Berisha. 

13419162_1747259662218023_3400442123184686193_n.jpg

13412889_1747259708884685_4637426061274334486_n.jpg

13394132_1747259515551371_4165469152164097277_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090022087097168
array(1) { ["section"]=> string(88) "publikohen-fotot-kur-lorik-cana-ishte-dhurata-speciale-ne-festen-e-sadije-berishes-43400" }