Publikohen pamjet e tmerrshme të vrasjes së gazetarit investigativ (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:44 20-07-2016

Publikohen pamjet e tmerrshe të vrasjes se gazetarit investigativ në Kiev të Ukrahinës teksa udhëtonte për në zyrën e tij.

Nga pamjet vihet rë makina e muluar nga flakët dhe e djegur thuajse plotësisht.

Gazetari i njohur investigativ Pavel Sheremet humbi jetën sot pasi makina me të cilën udhëtonte ka shpërthyer në flakë.

Makina me të cilën udhëtonte Sheremet nuk ishte e tij por e shefes së gazetës Olena Prytula.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hidhet në erë makina, humb jetën gazetari i njohur investigativ
Daily Mail: Shqetësuese, ja si trajtohen kafshët në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.010761022567749
array(1) { ["section"]=> string(78) "publikohen-pamjet-e-tmerrshme-te-vrasjes-se-gazetarit-investigativ-video-47181" }