Publikohen pamjet tronditëse brenda shtëpisë ku ndodhi krimi i rëndë në Greqi, shqiptari vrau ish të dashurën ukrainase dhe partnerin e saj

Publikuar tek: rajon, më 20:03 22-10-2020 Publikohen pamjet tronditëse brenda shtëpisë ku ndodhi krimi i rëndë në Greqi, shqiptari vrau ish të dashurën ukrainase dhe partnerin e saj

Policia greke vijon kërkimet për shqiptarin, i cili dyshohet se ka kryer vrasjen e dyfishtë në Loutraki.

Siç raportojnë mediat greke, 45-vjeçari shqiptar vrau ish-të dashurën ukrainase 43-vjeçare dhe partnerin e saj farmacistin Ioannis Zonitsas.

Në videon e publikuar nga vendi i krimit tregohen disa pamje tronditëse, pasi shenjat e gjakut kaluan nën derën e shtëpisë. Hetuesit mblodhën gjurmët e gishtërinjve nga tavolina ku u gjetën dy gota verë me shenjat e gishtave të viktimave.

Gjithashtu u gjetën edhe gjurmët e gishtërinjve të autorit të dyshuar. Viktimat Fotini Svitlana dhe Ioannis Zonitsas hëngrën drekë para se autori t’i gjente të zhveshur në momente intime dhe më pas t'i vriste.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çështja e detit në Hagë, reagon Mitsotakis për herë të parë: Kemi rënë dakord, zgjidhja më e mirë t’i drejtohemi Gjykatës Ndërkombëtare
12 vdekje nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, rastet e reja çdo ditë në rritje »
Article Logic
Execution time: 0.01144003868103
array(1) { ["section"]=> string(145) "publikohen-pamjet-tronditese-brenda-shtepise-ku-ndodhi-krimi-i-rende-ne-greqi-shqiptari-vrau-ish-te-dashuren-ukrainase-dhe-partnerin-e-saj-224779" }