Publikohen për herë të parë FOTOT, ja si duket djali i Almedës dhe Tolgahan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:01 21-05-2019 Publikohen për herë të parë FOTOT, ja si duket djali i Almedës dhe Tolgahan

Para disa ditësh ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan janë bërë për herë të parë prindër të një djali.

Ata e kanë pagëzuar me emrin Efehan. Vogëlushi ka lindur në datën 5 maj, në orën 05:21 minuta. Ai peshonte 3 kilogramë e 285 gramë dhe është 50 cm i gjatë.

Mirëpo, pak minuta më parë ka qenë vetë mami Almeda që ka publikuar në ‘Instagram’ foton e parë të Efehan pak menjëherë pas lindjes.

Një portret familjar, ku Abazi shfaqet tepër e emocionuar dhe Tolgahan i qendron pranë.

Më herët janë publikuar pamje nga dhoma e vogëlushit, ku  mbizotëronte ngjyra e bardhë dhe blu. Krevatiishte madhështor brenda të cilit qëndronte një elefant, ndërkohë emri i djalit ishte  shkruar tek  dera.

Screenshot_15.png

5cc1b50c1f944almeda.png

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02316689491272
array(1) { ["section"]=> string(81) "publikohen-per-here-te-pare-fotot-ja-si-duket-djali-i-almedes-dhe-tolgahan-165194" }