Publikohen për herë të parë FOTOT: Mehmet Shehu në krevat me plumb në gjoks (Pamje të rënda)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:08 18-01-2019 Publikohen për herë të parë FOTOT: Mehmet Shehu në krevat me plumb në gjoks (Pamje të rënda)

Publikohen për herë të parë një seri fotografish të ish kryeministrit Mehmet Shehu, në shtratin e vdekjes.

Fotografitë janë kryer nga hetuesit pasi mehmet Shehu u gjet i vdekur, një ngjarje që edhe sot ngjall diskutime nëse u vetëvra apo e vranë.

Fotografitë më poshtë janë publikuar nga gazetari Dashnor Kaloçi, si pjesë e një shkrimi ekskluziv, e një letre që Enver Hoxha iu drejtonte hetuesve, se çfarë duhet të pyesnin ata gruan e Mehmet Shehut, Fiqireten.

xsdfererg411111.jpg

dghrthu6jtyjk5tk6kghj.jpg

dfgh4rhfgh5h45h.jpg

sdferhrtj4r5j5hjj.jpg

fdthtyjjk7kghjghjghj.jpg

gfhdftrj5rjrthjfj6jkkl.jpg

fghtrjtyjkjk76k.jpg

rtgerth45r6jy56jtyj.jpg

ghjkyukyukyul8l8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tirana nesër pjesërisht pa drita, OSHEE tregon ZONAT dhe ORARET
Historia rrëqethëse: Burri i dehur e hodhi nga kati i dytë kur ishte shtatzanë, djali i shpëtoi jetën (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012357950210571
array(1) { ["section"]=> string(96) "publikohen-per-here-te-pare-fotot-mehmet-shehu-ne-krevat-me-plumb-ne-gjoks-pamje-te-renda-149369" }