Publikohen për herë të parë fotot sekrete nga sulmi i 11 Shtatorit në Pentagon

Publikuar tek: bota, më 19:44 31-03-2017 Publikohen për herë të parë fotot sekrete nga sulmi i 11 Shtatorit në Pentagon

Byroja Federale e Hetimit në SHBA ka publikuar disa foto nga sulmi terrorist i 11 Shtatorit në ndërtesën e Pentagonit.

27 fotografi të reja tregojnë godinën e shembur nga përplasja e aeroplanit, ndërsa ekipet e emergjencës kërkojnë për të mbijetuar mes rrënojave ku mbetën të vrarë 184 persona.

wer245tr24y235u.jpg

Disa fotografi tregojnë pjesë të fluturmit 77, në të cilin udhëtonin 59 pasagjerë kur u përplas me godinën. Nga vdiqën të gjithë pasagjerët, përfshi edhe pesë pengmarrësit.

sdfwert3e5y456456.jpg

ertert345y3423gdfhy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pazakontë, peshkaqenet dalin në rrugë pas ciklonit (SHIKONI FOTOT)
NDODH LIVE në TV/ I ftuari ngrihet nga karrigia dhe puth në buzë drejtuesen e lajmeve në transmetim direkt (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0097219944000244
array(1) { ["section"]=> string(84) "publikohen-per-here-te-pare-fotot-sekrete-nga-sulmi-i-11-shtatorit-ne-pentagon-73729" }