Publikohen rezultatet e provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë (Link-u)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:03 11-06-2015 Publikohen rezultatet e provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë (Link-u)

Janë publikuar nga MASH rezultatet e provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë. Plot 46 mijë maturantë që i janë nënshtruar provimit dhe kanë gati rezultatet e tyre.  Për t'i parë klikoni linkun  e mëposhtëm.

Kliko këtuRezultatet e provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja në Thumanë arrestohet bashkëpunëtori, gjendet arsenal armësh në banesën e tij
Në pranga gjyqtarja dhe avokati në Laç, morën rryshfet 2 milionë lekë »
Article Logic
Execution time: 0.011467933654785
array(1) { ["section"]=> string(76) "publikohen-rezultatet-e-provimit-te-gjuhes-shqipe-dhe-letersise-link-u-13276" }