Publikohet FOTO: Dritan Haxholli i shtrirë në tokë pasi u vra me armë zjarri në shtëpinë e Marsida Qatjas (PAMJE TË RËNDA)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:28 10-10-2019 Publikohet FOTO: Dritan Haxholli i shtrirë në tokë pasi u vra me armë zjarri në shtëpinë e Marsida Qatjas (PAMJE TË RËNDA)

Banesa e Marsida Qatjas në qytetin e Kavajës u kthye sot në skenë horrori pas përplasjes me armë të Bledar Toçit, dge Dritan Haxhollit, ky i fundit mbeti i vrarë.

Plumba në mure dhe gjak që nis nga banesa e deri te shkallët në dalje. Nërsa së fundmi në media është publikuar edhe fotografia e viktimës, pasi u qëllua me armë zjarri nga polici.

Sipas raportimeve të deritanishme, Marsida Qatja ndodhej në banesë me policin Bledar Toçi, të cilin thotë se e kishte kontaktuar për ta mbrojtur nga Dritan Haxholli, i cili e kërcënonte vazhdimisht për të vijuar lidhjen intime me të.

Kur Haxholli shkoi te banesa e Qatjas, aty hasi policin Toçi dhe dy persona të tjerë Xhuljo Biturku dhe Ermir Çela. Lidhja e këtyre personave me Marsida Qatjan dhe arsyeja për se ndodheshin në atë moment në banesë janë bërë objekt spekulimi në media.

Por vizita e Haxhollit në banesë në këtë moment, do të rezultonte fatale me të. Dyshohet se ishte ai që qëlloi i pari, ndërsa me armë zjarri iu kundërpërgjigj polici Toçi, duke marrë jetën.

KUJDES, PAMJE TË RËNDA!

 

 

 

bhdfgnfgntrnrhnh4rnh.jpg

gfjtjtyk5t6yk.jpg

fhedhdehj45rj.jpg

fgergheh4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026368856430054
array(1) { ["section"]=> string(126) "publikohet-foto-dritan-haxholli-i-shtrire-ne-toke-pasi-u-vra-me-arme-zjarri-ne-shtepine-e-marsida-qatjas-pamje-te-renda-181554" }