Publikohet foto e George H.W. Bush nga shtrati i spitalit, pranë i qëndron bashkëshortja Barbara

Publikuar tek: bota, më 23:06 23-01-2017 Publikohet foto e George H.W. Bush nga shtrati i spitalit, pranë i qëndron bashkëshortja Barbara

Zëdhënësi amerikan Jim McGrath ka publikaur foton e ish-presidentit amerikan George H.W. Bush i cili qëndron i shturar në spital prej disa ditësh pas përkeqësimit të shëndetit.

Pranë 92-vjeçarit qëndron bashkëshortja e tij, Barbara Bush.

“Presidenti Bush dhe bashkëshortja falenderojnë amerikanët dhe miqtë kudo në botë për lutjet e tyre dhe urimet e mira”, shkruan zëdhënësi i familjes Bush.

Screr234tr34tertydfhjd.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm në "fabrikën e kanabisit" në Londër, plagosen 5 persona (VIDEO)
Senati amerikan voton për sekretar Rex Tillerson, dyshime se ka lidhje me Rusinë »
Article Logic
Execution time: 0.010154008865356
array(1) { ["section"]=> string(100) "publikohet-foto-e-george-h-w-bush-nga-shtrati-i-spitalit-prane-i-qendron-bashkeshortja-barbara-66440" }