Publikohet foto e Miriam Canit kur ishte adoleshente, si dukej këngëtarja e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:48 03-03-2016 Publikohet foto e Miriam Canit kur ishte adoleshente, si dukej këngëtarja e njohur

Miriam Cani është ndër të paktat artiste që shpeshherë poston foto pa grim dhe duket e mrekullueshme, ajo nuk ka ndryshuar shumë nga koha kur ishte adoleshente.

Mesa duket ajo ka qenë e afeksionuar pas muzikës që e vogël  dhe ja tek  shohim këngëtaren teksa pozonte vite më parë krah këngëtares dhe aktores së njohur, Rita Ndoci. Para pak muajsh ajo është bërë nëna e një vajze dhe mbetet sërisht po aq origjinale dhe positive.

12498454_1745724345661968_1995093414_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090110301971436
array(1) { ["section"]=> string(87) "publikohet-foto-e-miriam-canit-kur-ishte-adoleshente-si-dukej-kengetarja-e-njohur-34139" }