Publikohet fotoja e rrallë e Noizyt me vajzën që e bëri baba (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:32 18-01-2017 Publikohet fotoja e rrallë e Noizyt me vajzën që e bëri baba (FOTO)

Të gjithë e dimë tashmë që Noizy ka një vajzë, Leandrën, e cila jeton me të ëmën në Londër, por kurrë nuk kemi parë një foto të tyre bashkë.

Por tashmë është publikuar një foto e tyre nga një adresë e hapur në emër të këngëtarit. Në foto është Noizy me nënën e vajzës së tij. Këngëtarin dhe ish-partneren e tij sot i lidh vogëlushja e tyre të cilën Noizy i ka kushtuar dhe këngë. Ndërsa nënën e Leandrës ai e ka tatuazh në krah.   

noizyyyy.png

 

 noizy-2-1472.jpgnoizy_tatu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandaloze: Ja si shitet heroina në mes të Tiranës (Video)
Gjykata shpall të pafajshëm ish-kreun e INUK, Zyhdi Dajti »
Article Logic
Execution time: 0.011748075485229
array(1) { ["section"]=> string(71) "publikohet-fotoja-e-rralle-e-noizyt-me-vajzen-qe-e-beri-baba-foto-65941" }