Publikohet fotoja e snajperistit amerikan që vrau 5 oficerët e policisë

Publikuar tek: bota, më 06:46 09-07-2016 Publikohet fotoja e snajperistit amerikan që vrau 5 oficerët e policisë

Micah Xavier Johnson

Mediat amerikane raportojnë se vrasësi i pesë oficerëve të policisë në Dallas të Teksasit është identifikuar si shtetasi Micah Xavier Johnson. Më pas është publikuar edhe fotoja e tij

CBS News dhe Los Angeles Times raportojnë se 25 vjeçari Johnson është autori i të shtënave ku mbetën të vrarë 5 policë dhe u plagosën 7 të tjerë gjatë protestës “Black live matter”.

Një prej shefave të policisë tha se ai kishte për qëllim të vriste sa më shumë njerëz të bardhë.

vrasesidallas2.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Identifikohet snajperisti amerikan që vrau 5 oficerët e policisë
Pijet e gazuara tepër të rrezikshme, dëmtojnë spermën dhe aktivitetin seksual të meshkujve »
Article Logic
Execution time: 0.013106107711792
array(1) { ["section"]=> string(77) "publikohet-fotoja-e-snajperistit-amerikan-qe-vrau-5-oficeret-e-policise-46005" }