Publikohet FOTOJA, kush është ish-Shefi i Krimeve që drekonte me Habilajn (EMRI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:00 18-10-2017 Publikohet FOTOJA, kush është ish-Shefi i Krimeve që drekonte me Habilajn (EMRI)

“Ky që kam vizatuar me të bardha është Sokol Bode, ish-oficer krimesh dhe tani tek përgjimet në Shkodër.

Ka qenë me sa di unë në Vlorë shef Krimesh”, kështu i shkruan një qytetar Berishës i cili publikon foton e Moisi Habilajt duke drekuar me ish-shefin e policisë kufitare në Dhërmi.

POSTIMI I BERISHËS:

Ne narkoshtetin e Norieges, narkobandat kane kumbaret e tyre ne pergjimet e policise. Ato na pergjojne ne. Ky eshte narkoshteti! Vetem rrezimi i Norieges dhe narkoshtetit te tij eshte zgjidhja e vetme!


Ja se cfare shkruan qytetari dixhital! sb

aaa.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095968246459961
array(1) { ["section"]=> string(83) "publikohet-fotoja-kush-eshte-ish-shefi-i-krimeve-qe-drekonte-me-habilajn-emri-96322" }