Publikohet kënga e fundit e shkruar nga Ergi Dini (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:51 28-11-2016

Këngëtari Ergi Dini përveç talentit në këndim ka qenë dhe një tekstshkrues i zoti.

Vetëm pak orë më parë u publikua kënga “Mama”, në të cilën Ergi ka shkruar tekstin me këngëtar  Irkenc Hyka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020673990249634
array(1) { ["section"]=> string(61) "publikohet-kenga-e-fundit-e-shkruar-nga-ergi-dini-video-60969" }