Publikohet kënga e parë e Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:14 08-07-2016

Është publikuar kënga e Flori Mumajesit me Ledri Vulën. “Beautiful” titullohet kënga e cila ka pak minuta që është publikuar në kanalin muzikor “Youtube”.

Lexo edhe: 

Ja kush është vajza tullace në videoklipin e Florit dhe Ledrit

Surprizojnë Ledri Vula dhe Flori Mumajesi, publikojnë këngën e dytë brenda pak orësh

Teksti:

Refren:
{She’s beautiful
And I mean in love
Aj aj aja ja 2x
She is the one
Shoot my heart like a gun
Aj aj aja ja 2x} 2x

Ledri:
Kur i bjen nga qyteti
Krejt fjalt nalin
I bon për veti
Kur përpara i dalin
Për mu so ka ma nin
Come again, come again
Drejt meje ti
Come again, come again
Shtyjem 1 me 1
Nëse vjen, nëse vjen
S’ki me u kthy mo
Maje n’men, maje n’men
E jemja ke me kon
Bang, she shoot me one time
Bang, she shoot me two times
Bang Bang Bang she shoot me again but she’s gonna be mine
Who cares say
Bang, she shoot me one time (one time)
Bang, she shoot me two times( two times)
Bang, Bang, Bang she shoot me again but she’s gonna be mine
Refreni/Flori:
{She’s beautiful
And I mean in love
Aj aj aj ja 2x
She is the one
Shoot my heart like a gun
Aj aj aja ja 2x} 2x

Ledri:
Se ma mir se ti une skom pa
Ça du çdo ditë po du me t’pa
Sa herë e shoh si për herë t’parë
Mos ik po du me t’mba
Unë e di ti je, je, ti je , e vetmja
Tregom a je, je, a je e jemja.
Refreni/Flori:
{She’s beautiful
And I mean in love
Aj aj aja ja 2x
She is the one
Shoot my heart like a gun
Aj aj aja ja 2x} 2x

Flori:
Sa herë ne jemi përballë ti sytë mi merr mu si blitz
E ke ti yllin n’ball ama kurrë s’të kam dash për showbizz
Sa herë ne jemi përballë ti sytë mi merr mu si blitz
E ke ti yllin n’ball ama kurrë s’të kam dash për showbizz

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070908069610596
array(1) { ["section"]=> string(63) "publikohet-kenga-e-pare-e-flori-mumajesit-dhe-ledri-vules-45976" }